O mně

Práci v realitách jsem začala před 10-ti lety, kdy jsem se po mateřské dovolené nevrátila do práce v bankovním sektoru z časových důvodů. Obě naše děti sportují a proto i v prodeji realit používám zásady "fair play" a Etický kodex makléře.

Ráda komunikuji a pracuji s lidmi, což mi práce realitní makléřky umožňuje. V této branži se pořád něco děje, žádná zakázka není stejná, prostě je to úžasně různorodá práce.

Je důležité vyznat se v oblasti práva, stavebnictví, účetnictví, daní a obchodu. Jednám se stavebními úřady, katastrálními úřady, geodety, projektanty, soudními a bankovními odhadci. Jsem registrovaná v Realitní komoře a mám akreditace  MMR -osoba pověřená pro vykonávání realitních zkoušek.

Proč vsadit zrovna na mě? Mám všechny vlastnosti, které od skvělé realitní makléřky očekáváte.

Férovost

Při jednání se mnou si můžete být jistí mou naprostou férovostí. Snažím se svým klientům vždy ve všem vyhovět, dbám ale i na spokojenost potenciálních zájemců.

Upřímnost

S každým klientem jednám narovinu a bez závad. Jsem tu proto, abych vám pomohla zjistit všechna plusy a mínusy každé nemovitosti. S mou upřímností a profesionalitou budete mít v realitním světě neocenitelné výhody.

Skvělé vyjednávání

Vím, jakou cenu je reálné za nemovitost získat. O každém domě i bytě, který mi někdo svěří, vím veškeré informace a dokážu se o ně opřít při vyjednávání. Pokud vím, že nemovitost za to opravdu stojí, vrhnu se do vyjednávání po hlavě.

Výřečnost pravého obchodníka

Za roky praxe už mám dokonale zvládnuté umění konverzace a obchodu. Při každém jednání se snažím vytvářet přátelskou, ale také vždy profesionální atmosféru. Svou přirozeně výřečnou povahu ve svém povolání zúročím dokonale.

Individuální přístup a trpělivost

V neposlední řadě se pak vždy snažím mít pro své klienty pochopení.  Ke každému svému zákazníkovi i potenciálnímu zájemci o nemovitost mám zcela individuální přístup. Respektuji přitom pracovní nasazení, osobní potřeby i preference každého, s kým jednám. 

 

Zaujala jsem Vás? Napište mi!

*
*
*
fname: lname: