Služby, které Vám nabízím

Kromě klasického prodeje a pronájmu nemovitosti Vám mohu pomoci také v řadě jiných služeb.  Važte si Vašeho času a dejte plnou důvěru do mých dlouholetých zkušeností.

Spolehnout se na mě můžete zejména v těchto oblastech.

 

Odhad pro dědické řízení

Odhady nemovitostí pro dědická řízení jsou klíčové pro spravedlivé rozdělení majetku. Spolehněte se na nás pro odborné a precizní odhady, které vám pomohou vyřešit dědická řízení s jistotou a transparentností.

Pro zajištění průkazu energetické náročnosti budovy se obrátíme na Jiřího Quize. Naše profesionální služby zajistí rychlé a spolehlivé vyřízení průkazu, což vám umožní lepší kontrolu nad energetickou účinností vaší nemovitosti

Potřebujete právní pomoc? S naší právní kanceláří kde působí 3 advokáti, včetně Mgr. Zádrapové, jste v dobrých rukou. Naše služby vám poskytnou komplexní právní podporu. Navštivte naši webovou stránku na www.3advokati.cz a zjistěte více o našich službách a týmu advokátů, kteří jsou připraveni vám pomoci s vašimi právními potřebami a také mám odborníka na finanční služby.

Zjistit správnou tržní cenu nemovitosti, může být občas složité. Ve většině případů to zvládne makléř, ale jsou situace, kdy je potřeba ocenění nemovitosti od certifikovaného experta. V takovém případě spolupracuji s Martinem Vehovským, který provádí znaleckou činnost na základě koncese a licence od znaleckého ústavu.

Stěhujete se, kupujete či prodáváte nemovitost nebo jednoduše potřebujete vyřešit převod elektřiny nebo plynu na jiného zákazníka? S tím Vám rádi pomůžeme.

Vaše cesta k dokonalým interiérům. Firma se specializuje na design a realizaci interiérů, které odrážejí vaši jedinečnou osobnost. Navštivte naši webovou stránku na www.interierysvancar.cz a objevte širokou škálu našich služeb

Používání elektronického podpisu

Nabízím vám inovativní služby v oblasti elektronického podpisu, které vám usnadní a urychlí procesy spojené s podepisováním důležitých dokumentů.

Komunikace v anglickém a německém jazyce

Nabízím profesionální komunikační služby v angličtině a němčině.

 

 

Zaujaly Vás mé služby? Kontaktujte mě!

*
*
*
lname: phone: email: